Wczytywanie.
Proszę czekać.

42 231-31-01

opus@opus.org.pl

Praca szuka człowieka - coach regionalny

StartProjektyEkonomia społecznaOWES regionPraca szuka człowieka - coach regionalny

opublikowano w OWES region przez Maria Nowakowska

15 03, 17

Centrum OPUS zatrudni doradcę/coacha na umowę o pracę (1/2 etat/um. cywilnoprawna) do projektu „OWES – rozwój ekonomii społecznej”.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe

- co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe związane z zakresem zadań na stanowisku

- doświadczenie w pracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami ES, jednostkami samorządu terytorialnego,

- znajomość podstaw prawnych dotyczących funkcjonowania organizacji pozarządowych i podmiotów ES,

- umiejętność pracy zespołowej,

- prawo jazdy kat. B, własny samochód.

Obowiązki:

- prowadzenie wsparcia doradczego dla 5 grup nieformalnych w zakresie utworzenia podmiotu ES,

- wsparcie doradcze dla grup w zakresie opracowania i realizacji planu rozwoju organizacji, w tym rozwoju planu działań ekonomicznych,

- monitoring realizacji działań w zakresie otrzymanego mikrowsparcia,

- monitroring wydatków w ramach prowadzonego mikrowsparcia,

- usługi prowadzone będę na obszarze powiatów piotrkowskiego, radomszczańskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego, sieradzkiego, bełchatowskiego.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres opus@opus.org.pl do dnia 27 marca 2017 r. godz.14.00.

Prosimy na CV złożyć własnoręcznie podpisane oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum OPUS zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016,poz.922)."

Kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami. Data rozpoczęcia pracy do 1 kwietnia 2017 r.

logoowes

o autorze