Wczytywanie.
Proszę czekać.

Menu

42 231-31-01

opus@opus.org.pl

Szkolenie "Jak założyć organizację"

StartProjektyEkonomia społecznaOWES ŁódźSzkolenie "Jak założyć organizację"
StartProjektyEkonomia społecznaOWES ŁódźSzkolenie "Jak założyć organizację"

Szkolenie "Jak założyć organizację"

opublikowano w OWES Łódź przez Maria Nowakowska

16 03, 16

Wiosna w Centrum OPUS upłynie nam pod znakiem wsparcia osób chcących założyć i ekonomizować swoją organizację. 

Zaczynamy szkoleniem, które uporządkuje podstawy wiedzy na temat tego czym jest organizacja, jak funkcjonuje i jak się ją (w zarysach) rozlicza. Szkolenie adresujemy do osób chętnych do założenia własnego podmiotu.

Odbędzie się ono w siedzibie Fundacji 11 Muz przy Piramowicza 11/13 w sobotę 2.04.2016 r. w godzinach 9.30-16.30. Na szkoleniu, oprócz naszej doświadczonej trenerki i skarbniczki Wioletty Gawrońskiej, będą czekały na Was materiały, catering i obiad. 

Warunki udziału: 
- wszyscy biorący udział muszą wypełnić ankietę zgłoszeniową (kliknij tutaj).

- wszyscy biorący udział w szkoleniu będą musieli wypełnić na sali dokument zgłoszeniowy, który zamieszczamy poglądowo (kliknij tutaj).

Co dalej?

Pod koniec kwietnia ogłosimy konkurs dla osób chcących założyć organizację. Nagrodą dla 10 osób, które wygrają w konkursie jest ośmio-miesięczne wsparcie mentorskie (m.in. w zakresie tworzenia statutu, przygotowania dokumentacji, rozliczeń, fundraisingu - wedle zgłoszonych potrzeb) oraz 5000 zł na start. Chcemy, by Wasze organizacje bez problemu zarejestrowały się i ruszyły pełną parą do przodu!

Równolegle świadczymy usługi doradcze dla osób chcących założyć organizację, jak również dla tych, którzy już ją szczęśliwie założyli :-) Skontaktujcie się z Marią Nowakowską - mnowakowska@opus.org.pl lub z biurem Centrum OPUS, by uzyskać więcej informacji: 42 231 31 02.

Działania realizowane są w ramach projektu "Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej", współfinansowego ze środków Unii Europejskiej.

paseklogotypow